Kampanyalar

Vestel’den sadece gıdaları değil, doğayı da koruyan buzdolapları!

Sürdürülebilirliğin bir nevi sembolü olan zeytin, sofralarımızdan sonra, buzdolaplarında da evimizde.

Biolive Ekibi ile birlikte sürdürülebilirlik adına zeytin çekirdeğinden dönüştürülen bioplastiklerle, Vestel buzdolaplarında plastik kullanımı azaltılarak doğa dostu bio malzemeler kullanılıyor. Böylelikle, bu buzdolapları artık hem gıdalarınızı hem de doğayı koruyor.

Doğayı korumak Vestel’le Olur, Neden Olmasın?

Hava Temizleyici

Tek tuşla evinizin havasını değiştirin! Evininizin hava kalitesi değerini dilediğinz yerden kontrol edebilir, dilerseniz 3 farklı çalışma modu alternatiflerinden birini seçebilirsiniz. Zamanlayıcı ayarı yaparak hava temizleyicinin çalışacağı saat/gün aralığı önceden belirleyebilir, haftalık çalışma programı hazırlayabilirsiniz. Hepa 12 filtre ve Gün Işığı/İyonizer özlelikleri sayesinde ortamdaki partikülleri yüksek oranda filtreleyerek evinizin havasını iyileştirin. Hava temizleyici ürünümüz saatte 400m3 havayı temizleyebilmektedir.

Qled TV İle Bambaşka Bir Televizyon Deneyimi Vestel’le Olur Neden Olmasın?

Vestel QLED TV’ler rengini fazlasıyla belli eder. Quantum Dot teknolojisinin doğadan aldığı ilhamla, 1 milyardan fazla rengi görün.
Etkileyici görüntü netliğiyle her şeyi hissedin. JBL ses sistemiyle sesleri ayrıntısıyla duyun ve keyifli bir deneyime hazır olun.

İçi dışı şık Vestel Qled TV ile, bambaşka bir televizyon izleme deneyimi Vestel’le Olur Neden Olmasın?

Vestel Akıllı Fatura Teknolojisi!

Vestel WIFI klimalar, sahip oldukları Akıllı Fatura teknoloji sayesinde hem klimanızın hem de faturanızın kontrolünü size bırakıyor!
Akıllı Fatura teknolojisi ile, Evin Aklı uygulaması üzerinden klima kullanımınızı hem enerji tüketimi hem de TL olarak görüntüleyebilir, dilerseniz kendinize bir fatura limiti belirleyerek limite yaklaştığınızda bilgilendirilebilirsiniz.