Kampanyalar

Sosyal Medya Kampanyalarımız

estel Retro Tost Makinelerinin yepyeni renkleriyle hem tarz hem lezzetli olmak çok kolay!

 

Isıyı uzun süre muhafaza edebilen döküm plakalarıyla Vestel Retro T7000 Tost Makinesi, tırtıklı yüzeyinde tostun yanı sıra tavuk, balık, et gibi ızgara yapmanıza; düz yüzeyinde omlet, pankek, gözleme hazırlamanıza olanak sunar.

Ürünleri detaylı incelemek için tıklayınız!

Kampanya 2-15 Aralık 2023 tarihleri arasında, seçili çay makinesi ve tost makinesi modelleri için kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarıında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Seçili çay makinesi ve tost makinesi ürünlerinin birlikte alımına toplam tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden 1250 TL indirim uygulanacaktır. Paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Cayma hakkının kullanılması halinde tüketici ilgili kampanyadan faydalanamaz. Görseller temsilidir. Kampanya kurgusunda değişiklik yapma hakkı Vestel Tic. A.Ş.’ye aittir.
Kampanyaya dahil ürünleri incelemek için tıklayın!

Kampanya 2-15 Aralık 2023 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarından seçili ankastre fırın, seçili ankastre ocak ve seçili ankastre davlumbaz alımında toplam tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden 3.000 TL indirim uygulanacaktır. Son montaj tarihi 31 Ekim 2024’tür. Başka bir kampanyayla birleştirilemez. Kampanyadaki seçili Vestel 3’lü Ankastre Setler 2.000 adet stokla sınırlıdır. Paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Cayma hakkının kullanılması halinde tüketici ilgili kampanyadan faydalanamaz. Görseller temsilidir. Kampanya kurgusunda değişiklik yapma hakkı Vestel Tic. A.Ş.’ye aittir. Ayrıntılar vestel.com.tr’de.

Kampanyaya dahil 3’lü Alım Ankastre Setler ürünleri görmek için tıklayınız.

Kampanya: 11-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınan seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, seçili bulaşık makinesi ürünlerinde geçerlidir. Vestel Bulaşık Makinelerinde garanti süresi 3 yıl olup, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınan bulaşım makinesi alımının yanı sıra ek güvence alınması halinde +4 Yıl Ek Güvence +1 yıl Ek Güvence fiyatı ile satış uygulanacaktır. Ek güvence paketleri; teknik, mekanik ve elektronik arızaları, yedek parça, yetkili servis işçilik ücretlerinin tamamını kapsamaktadır. Ek Güvence paketlerimiz, ürünün kullanım kılavuzunda belirtilen hususlara uygun olmayan şekilde kullanımdan, teslimat sonrasındaki nakliye işlemlerinden, dış ortam ve dış etken kaynaklı durumlardan ve ürünün ticari amaçlı kullanımından kaynaklanan hasar ve arızalar ile estetik kusurları, ürün değişimi ya da iadesini kapsamamaktadır. 10 yıl garanti, inverter motor bulunan bulaşık makinelerindeki 10 yıl motor garantisini kapsamaktadır.10 yıl garanti belirtilen seçili ürünlere ilişkin olası tüm arızaları kapsamamaktadır. Yalnızca dahili kod listesinde belirtilen ürünlerin kompresör ve motor parçalarına ilişkindir. Ürünlerde kompresör ve motor haricinde meydana gelecek olası arızalarda beyaz eşyalarda geçerli 3 yıl garanti süresi geçerli olacaktır. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. .

Kampanyaya dahil ürünleri görmek için tıklayınız.

Kampanya 3-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınan seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, seçili buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, derin dondurucu ve tüm kurutma makinesi ürünlerinde geçerlidir. 10 yıl garanti, seçili buzdolapları, seçili klimalar ve seçili derin dondurucularda 3+7 yıl kompresör garantisidir; inverter motor bulunan çamaşır makineleri, inverter motor bulunan bulaşık makineleri ve tüm kurutma makinelerinde ise 10 yıl motor garantisini kapsamaktadır. 10 yıl garanti belirtilen seçili ürünlere ilişkin olası tüm arızaları kapsamamaktadır. Yalnızca dahili kod listesinde belirtilen ürünlerin kompresör ve motor parçalarına ilişkindir. Ürünlerde kompresör ve motor haricinde meydana gelecek olası arızalarda beyaz eşyalarda geçerli 3 yıl garanti süresi geçerli olacaktır. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

Kampanyaya dahil kompresör ve motor garantili ürünleri görmek için tıklayınız.

Vestel S50 Dik Tip Şarjlı Süpürge ile Vestel Şov!

Yerli üretim batarya ile üretilen ilk dik tip şarjlı süpürge* Vestel S50! Tek Şarjla Eco Mod’da 80 dakikaya varan kullanım süresi, 3 farklı emiş gücü modu (eco-normal-max), ergonomik tasarımı sayesinde kolay yönlendirilebilen edebilen başlığı, kompakt toz haznesi ve yüzeyi fırçalayarak temizleyen LED aydınlatmalı motorlu turbo başlığıyla karşınızda!

Kampanyaya dahil ürünleri görmek için tıklayınız!

Tanıtım filmimizi izlemek için tıklayınız!

*Yerli üretim batarya ile üretilen ilk yerli üretim şarjlı süpürge olma özelliği: Vestel S50 modelinin lansmanının yapıldığı 1 Eylül 2022 tarihinde Türkiye’de satılan ve batarya menşei bilgileri resmi satış sayfalarında belirtilen diğer şarjlı dik tip süpürge modelleri dikkate alınarak belirtilmiştir.

650 net iç hacme sahip sınıfında Türkiye’nin en geniş hacimli* MEGA XXL buzdolabı Vestel’de! Teknolojisi ve tasarımıyla ön plana çıkan MEGA XXL buzdolabı mutfaklara şıklık ve tazelik katmaya geliyor.

Vestel’le Olur Neden Olmasın?

*GFK raporlarına göre net 650 litre ve üstü hacme sahip iki kapılı buzdolabının piyasada olmadığı tespit edilmiştir. 

Vestel Derin Dondurucularla Şimdi Tanışın Evinizde Tazeliğe Yer Açın

Ürünleri görmek için tıklayınız!

Kampanya 3-15 Haziran 2023 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınıp 31 Aralık 2023 tarihine kadar montajı yapılan, kampanyaya dahil modellerde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. İlgili indirim tutarı Haziran ayı güncel tavsiye edilen perakende fiyat listesi üzerinden yapılmaktadır. Fiyatlar Vestel Ticaret A.Ş. tarafından tavsiye edilen fiyatlar olup, sadece bilgi amaçlıdır ve bir fiyat teklifi niteliği arz etmez. Fiyatlar Vestel Yetkili Satıcıları tarafından müstakil olarak belirlendiğinden, yetkili satıcıların satış ve fiyat belirleme politikalarına göre farklılık gösterebilir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilebilir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.
Vestel.com.tr’nin size sunduğu diğer hizmetleri görmek için tıklayınız!

Yeniliği sevenler, zamansız olsun diyenler, nostaljiden de vazgeçemeyenler! Vestel Retro Serisi ürünler havalı tasarımlarıyla geçmişin kapılarını geleceğe açıyor!
Tarzını Yansıtmak Vestel’le Olur Neden Olmasın?
Ürünleri detaylı incelemek için  tıklayınız!

Reklam filmimizi izlemek için tıklayınız!

Reklamda kullanılan ürünler ev tipi kullanıma uygundur.

Vestel’le tüm bulaşıklar sadece 5,4 lt su ile tertemiz!

Dünya nüfusunun artışı ile su kaynaklarımız her geçen gün tükeniyor. Bu noktada doğa dostu teknolojilerin varlığı su tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Türkiye’de evlerde kullanılan suyun, toplam su tüketimi içindeki payı %16 olarak belirtiliyor. Türkiye’de kişi başı günlük su tüketimi ise, 228 litre. Tükettiğimiz gıdalar ve kullandığımız eşyaların üretiminde kullanılan su miktarı dikkate alındığında Türkiye’de kişi başına su tüketimi günde 5 bin 400 litreye çıkıyor. Kullandığımız su miktarı hesaplandığında oluşan su ayak izi, dünya ortalamasının %43 üzerinde oluyor. Bu nedenle suyun dikkatli kullanılması, israftan kaçınılması ve daha az su harcayan ürünlerin tercih edilmesi büyük önem taşıyor. Yenilikçi ürünleri ile kendisinden söz ettiren Vestel de bu teknolojileri üreten markaların arasında yer alıyor. Vestel Bulaşık Makinelerimizde bulunan Tasarruf 5,4 lt programı sayesinde, makinelerimiz tek seferde 14 kişilik bulaşığı 5,4 lt su ile yıkayarak sudan tasarruf etmenizi ve doğal kaynakları korumanızı sağlıyor.
Tasarruf 5,4 lt programı bulunan Vestel Bulaşık Makinelerinde, Tasarruf 5,4 lt programı kullanıldığında 5,4 lt su ile 14 kişilik bulaşıklarınızı yıkayarak, 9 lt su ile yıkama yapan eko programa göre aynı yıkama ve durulama performansı ile 40% su tasarrufu elde edilmektedir. Tasarruf 5,4 lt programının tüketim bilgileri, 27.01.2022 tarihli Ege Üniversitesi ile raporu ile test edilmiştir.

Ürünleri incelemek için tıklayınız.

Vestel’den Gün Işığı Pro Teknolojisi!

Güneş ışığından beslenen temiz havanın doğal koruyucu olduğu bilim insanları tarafından kabul edilen bir gerçek. Güneş ışığı yaşamımızı beslerken, aynı zamanda temas ettiği noktalarda hava kalitesini arttırarak bizi zararlı oluşumlara karşı koruyor. Vestel’in Güneş ışığından ilham alarak geliştirdiği Gün Işığı Pro Teknolojisi işte tam burada hayatlarımıza dokunuyor ve derdimize derman oluyor. Vestel markalı seçili buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve klima ürünlerinde geçerlidir.

Ürünler için tıklayınız.

Buzdolabı:
Gün Işığı Pro Teknolojisi, içerisindeki UVC ışınları sayesinde filtre yüzeyinde antibakteriyel ve antifungal etki sağlar.  Filtre yüzeyindeki bakterilerin* %99,999’unu, fungusların* %99.99’unu ve virüslerin**  %99.99’unu öldürür. Aynı zamanda değişim gerektirmeyen filtresi ile, kötü koku oluşumunu %90’a kadar azaltıp***, buzdolabı içerisindeki hava kalitesini artırarak maksimum hijyen sağlar.****

*Etkili Olunan Bakteri ve Funguslar:Escherichia coli ATCC 10536, Staphylococcus aureus ATCC 6538, Pseudomonas aeruginosa ATCC 15442, Enterococcus hirae ATCC 10541, Bacillus subtilis ATCC 6051, Serratia marcescens ATCC 14756, Staphylococcus albus 8032, Candida albicans ATCC 10231, Aspergillus brasiliensis (ex A. niger) ATCC 16404, Cladosporium sphaerospermum DSM104846

**Etkili Olunan Virüsler:SARS-CoV-2 (COVID-19), Human Adenovirus type 5, Murine Norovirus, Poliovirus Type 1, Human Coronavirus, Bovine Coronavirus, Vaccinia Virus

***Koku testi, bağımsız bir kuruluşta yapılmıştır.

****Ürünün, bulunduğu dış ortamdaki virüsler üzerinde etkisi yoktur.

Çamaşır Makinesi

Vestel Çamaşır Makineleri Gün Işığı Pro Teknolojisi yıkama programları özel ışık teknolojisi ile çamaşırlarınız üzerine yerleşen belirli bakteri*, virüs* ve SARS-COV-2 (Covid-19) virüsünün %99,99’unu yok eder. Çamaşırlarınızda ekstra hijyen ve temizlik sağlar.

*Enterococcus faecium, Echerichia Coli bakterilerine, Human Adenovirus Type 5, Poliovirus Type 1, Murine Norovirus, human coronavirüs, bovine coronavirüs  ve SARS-COV-2 (Covid-19) virüslerine karşı etkilidir.

Susuz Gün Işığı Programı su ve sıcaklık kullanmadan çamaşırlarınız üzerindeki bakteri* ve virüslerin* %99,99’unu yok eder. Bu program sadece 29 dakikada belirli bakteri* ve virüse* karşı ekstra hijyen sağlar. Vestel’le olur, neden olmasın?

*Echerichia Coli bakterisine ve Poliovirüs Type 1 virüsüne karşı etkilidir.

****Ürünün, bulunduğu dış ortamdaki virüsler üzerinde etkisi yoktur. Ürünlerin Covid-19’a karşı etkisi belirtilen alanlarda, belirtilen programların kullanımında kanıtlanmıştır. Dış ortamdaki virüslerin etkinliği; bulunulan ortamdaki koşullar, enfekte olmuş kişiler ile aynı ortamda bulunulması ve diğer dış faktörler gibi sebeplerle, devam edebilecek, bulaş riskini sürdürebilecektir. Covid-19 salgını boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan uyarılara, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmaya devam edilmelidir.

Kurutma Makinesi

Vestel Kurutma Makinelerinde bulunan Gün Işığı Pro Teknolojisi makine içerisindeki özel ışık teknolojisi sayesinde size direkt temas etmeden çamaşırlarınız üzerindeki belirli bakterileri ve mantarları %99,9999*, virüsleri %99,99** oranında yok etmektedir. Bu sayede çamaşırlarınızda maksimum hijyen sağlanır.

*Etkili olunan bakteri ve mantarlar: Enterococcus faecium, Escherichia coli,  Staphylococcus aureus  bakterileri, Aspergillus Niger mantarı

**Etkili olunan virüsler: Human Adenovirus Tip 5, Human Coronavirus,  Poliovirüs Tip 1, SARS-  CoV-2 (Covid-19) virüsleri

****Ürünün, bulunduğu dış ortamdaki virüsler üzerinde etkisi yoktur. Ürünlerin Covid-19’a karşı etkisi belirtilen alanlarda, belirtilen programların kullanımında kanıtlanmıştır. Dış ortamdaki virüslerin etkinliği; bulunulan ortamdaki koşullar, enfekte olmuş kişiler ile aynı ortamda bulunulması ve diğer dış faktörler gibi sebeplerle, devam edebilecek, bulaş riskini sürdürebilecektir. Covid-19 salgını boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan uyarılara, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmaya devam edilmelidir.

Bulaşık Makinesi:
Vestel Bulaşık Makineleri Gün Işığı Pro Teknolojisi; içerisine yerleştirilen UVC ışınları sayesinde size direkt temas etmeden bulaşıklarınızın üzerindeki bakterilerin* %99.9999 ‘unu ve virüslerin* %99.99 ‘unu öldürerek etkisiz hale getirir. Bu sayede bulaşıklarınızda maksimum hijyen sağlanır. (058 numaralı bildirim kaydı ile ilgili teknolojinin bakteri ve virüsler üzerindeki etkisi T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.)

*Gün Işığı Pro Opsiyonu, Süper 50’ Programı ve Ekstra Hijyen Opsiyonu birlikte çalıştırıldığında, Staphylococcus Aureus, Enterococcus Faecium, Bacillus Cereus, Aspergillus Niger bakterilerine ve Human Adenovirus Type 5, Murine Norovirus, Poliovirus Type 1,, Human Coronavirus, Bovine Coronavirus, Sars-Cov-2 (Covid-19)virüslerine karşı etkilidir.

****Ürünün, bulunduğu dış ortamdaki virüsler üzerinde etkisi yoktur. Ürünlerin Covid-19’a karşı etkisi belirtilen alanlarda, belirtilen programların kullanımında kanıtlanmıştır. Dış ortamdaki virüslerin etkinliği; bulunulan ortamdaki koşullar, enfekte olmuş kişiler ile aynı ortamda bulunulması ve diğer dış faktörler gibi sebeplerle, devam edebilecek, bulaş riskini sürdürebilecektir. Covid-19 salgını boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan uyarılara, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmaya devam edilmelidir.

Klima: 
Gün Işığı Pro teknolojisi ile Vestel klimanız evinize ferahlık getiriyor. Vestel Klimalarda bulunan Gün Işığı Pro Filtre ısı değiştirici yüzeyi üzerinden geçen sağlığa zararlı bakteri* ve virüsleri** %99,99 oranında öldürür.***
*Etkili Olunan Bakteri: Staphylococcus aureus ATCC 6538

**Etkili Olunan Virüsler: SARS-CoV-2 (COVID-19), Murine Norovirus(S99 Berlin suşu), Poliovirus Type 1(Lsc 2ab suşu)

***Ürünün, bulunduğu dış ortamdaki virüsler üzerinde etkisi yoktur. Ürünlerin Covid-19’a karşı etkisi belirtilen alanlarda, belirtilen programların kullanımında kanıtlanmıştır. Dış ortamdaki virüslerin etkinliği; bulunulan ortamdaki koşullar, enfekte olmuş kişiler ile aynı ortamda bulunulması ve diğer dış faktörler gibi sebeplerle, devam edebilecek, bulaş riskini sürdürebilecektir. Covid-19 salgını boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan uyarılara, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmaya devam edilmelidir.

Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgelerde Koşulsuz Değişim Fırsatı!

Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgesi alanlara 3 ay boyunca koşulsuz değişim fırsatı!

Kampanya, 1 Temmuz – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında “Vestel Küçük Ev Aletleri, Şarjlı ve Elektrikli Süpürgeler”de geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel Küçük Ev Aletleti, Şarjlı ya da Elektrikli Süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünü satın aldığı sırada oluşturulan Değişim Kampanyası Katılım Belgesi ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir.Kampanya Vestel yetkili satıcıları, vestel.com.tr, yetkili online bayiler ve  kurumsal mağazalardan alınan ürünler için geçerlidir. Vestel Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayarak da temin edeceği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketici bu ürünü koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Tüketici “Vestel Küçük Ev Aletleri, Şarjlı ve Elektrikli Süpürgeler” Değişim Kampanyası Katılım Belgesi’nde ve faturada belirtilen ürün ile birebir değişim hakkına sahiptir ya da satın alınan ürün ile eşdeğer veya daha yüksek bedelli bir ürün olması ve yeni ürünün bedelinin daha yüksek olduğu durumlarda fiyat farkının tüketicinin karşılaması koşuluyla, küçük ev aletleri, şarjlı ve elektrikli süpürgeler kategorisindeki farklı ürün ya da ürünlerle değişim yapabilecektir. Tüketici değişim yapmak istediği ürünü aynı ürün ya da satın alınan ürün ile eşdeğer veya fiyat farkını ödeyerek tercih edeceği farklı bir küçük ev aletleri ve süpürge ürünü ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.

Kampanyaya dahil olan ürün listesine ulaşmak için tıklayınız.

Vestel’den geleceğimizi düşünen bir teknoloji!

Kaynaklarımızın değerini biliyor ve bunu korumak için özel filtreli çamaşır makinesi ile havların suya karışmasını önleyerek temiz bir geleceğe sağlam adımlar atıyoruz.

Vestel’le Olur Neden Olmasın?

* Mikrofiber Filtreli Özel Vestel Çamaşır Makinesi CMI 98422 Wifi modelidir. Filtreleme işlemi Sentetik 40°C, Yorgan ve Gömlek/Perde programlarında yapılmaktadır.

** CMI 98422 WIFI modeli Ege Üniversitesi’nin 9 Mart 2022 tarihli raporu ile onaylıdır.

Ürünü incelemek tıklayınız.

8 Farklı Ön Ayar Modu (Tavuk, Et, Balık/Deniz Ürünleri, Kek/Cupcake, Patates Kızartması, Sebze, Kestane, Börek), 3,5 L hazne kapasitesi, şefler tarafından hazırlanan 39 farklı tarifiyle tarif kitapçığı ve dokunmatik LED ekranıyla ortalama 1 yemek kaşığı yağ ile hazırlayabileceğiniz sağlıklı ve pratik yemekler için Vestel Lightfry X karşınızda!
Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.