Kampanyalar

Sosyal Medya Kampanyalarımız

Vestel’den Ankastre Set Alımına 1.500 TL Değerinde Migros Hediye Çeki ve 5.000 TL İndirim Fırsatı!

Kampanya 11.03.2024 – 16.04.2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve vestel.com.tr’den alınan ve 06.05.2024 tarihine kadar montajı yapılan seçili Vestel 3’lü ankastre setlerde (1 ankastre fırın, 1 ankastre ocak, 1 ankastre davlumbaz) geçerlidir. Migros kampanya sürecinde ürünün montajı sonrası Vestel’den gönderilen SMS’te yer alan kampanya katılım kodu ile, 13.05.2024 tarihine kadar vestel.com.tr üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. Migros kampanyası sürecinde ek olarak seçili ankastre fırın, ocak ve davlumbaz alımında toplam tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden 5.000 TL indirim de uygulanacaktır. Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu ve 5.000 TL indirim tutarı kampanyaya dahil olan Vestel ürünlerinin satın alımı sonrasında kazanılacaktır. 1.500 TL değerinde Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu sonraki Migros alışverişlerinde kullanılabilecektir. Vestel.com.tr üzerinden alınan ankastre setlerde yasal cayma hakkı süresinin geçmesi sonrasında tüketiciler yukarıda belirtilen sürede başvurarak kampanyadan faydalanabilir.

Migros Kampanya kayıt formu için   tıklayınız!

Kayıt formu doldurulduktan sonra 1.500 TL değerinde Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu pop-up ile ekranda paylaşılacak, aynı zamanda başvuru formunda belirttiğiniz telefon numaranıza Vestel tarafından SMS ile iletilecektir. Toplam 1.500 tl değerinde olacak şekilde 2 tane 750 TL değerinde Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu verilecektir.

Kayıt formuna girilen telefon numarası, hediye çeki gönderiminin yapılacağı cep telefonu numarasıdır. Kayıt formuna eksik/hatalı telefon numarası girilmesinden Vestel Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Hediye çeki, kayıt formuna girilen telefon numarasına bir kez gönderilecektir.

Kampanya seçili 3’lü ankastre setlerde (1 ankastre fırın, 1 ankastre ocak, 1 ankastre davlumbaz) geçerlidir. Piramit Gümüş Set kampanyaya dahil değildir. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadaki Vestel 3’lü ankastre setler (1 ankastre fırın, 1 ankastre ocak, 1 ankastre davlumbaz) 4500 adet stokla sınırlıdır. 1.500 TL değerinde Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu adedi 4500’dir. Seçili ankastre 3’lü set alımında uygulanacak 5.000 TL indirim kampanyasında paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik veya iptal etme hakkı Vestel Tic. A. Ş.’ ye aittir.
Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu ile ilgili bilgi talep edilmesi durumunda 0850 222 4 123 numaralı telefondan Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Başvuru formu doldurulduktan sonra alışveriş çekinin SMS ile ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 15 gün süre ile Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.

Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu kullanım koşulları; Tüm Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında, Macrocenter Kiosk, Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde kullanılabilmektedir. Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları; Migros, 5M Migros, Macrocenter, Macrocenter Kiosk’larda ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan edilerek ve Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde sistem üzerinden kullanılabilir. Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz. Alışveriş sonunda kod içinde kalan bakiye için para üstü, hediye çeki vb. talep edilemez. Mağazalardan yapılan alışverişlerde, bir alışverişte birden fazla Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilir. Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde, bir alışverişte bir adet Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilmektedir. Migros Sanal Market’ten ve Migros Hemen’den yapılacak olan alışverişlerde gramajlı ve alternatifl i ürün alımlarında toplam tutarın üzerinde faturalandırma yapılması ihtimali göz önünde bulundurularak; alışveriş tutarınızın %80’i Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu ile ödenebilir. Kalan %20’si kredi kartınız üzerinden provizyon uygulanarak siparişiniz sonlandırılmaktadır. Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodlarının son kullanım tarihi 31.12.2025’tür.

Kampanyaya dahil olan ürünleri görmek için tıklayınız!

Evlilik Hazırlıklarına Vestel’den Başlayın! Seçili 4’lü Beyaz Eşya ve Televizyon Alışverişlerinizde Geçerli 10.000 TL İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Kampanya 2-16 Nisan 2024 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınan seçili ürünlerde geçerlidir. Son montaj tarihi 31 Aralık 2024’tür. Kampanya stoklarla sınırlı olup, tüm kurutma makineleri ile seçili TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, solo fırın, ankastre fırın ve derin dondurucu kategorilerindeki 4 farklı ürün kategorisinden ürün alındığında, kampanya dahili kod listesinde belirtilen kodlara istinaden Nisan ayı toplam tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden 10.000 TL indirim uygulanacaktır. Tekli ürün alımlarında indirim uygulanmamaktadır. Fiyatlar Vestel Ticaret A.Ş. tarafından tavsiye edilen fiyatlar olup, sadece bilgi amaçlıdır ve bir fiyat teklifi niteliği arz etmez. Fiyatlar Vestel Yetkili Satıcıları tarafından müstakil olarak belirlendiğinden, yetkili satıcıların satış ve fiyat belirleme politikalarına göre farklılık gösterebilir. Kampanya diğer paket kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. Paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Cayma hakkının kullanılması halinde tüketici ilgili kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya dahil ürünleri incelemek için tıklayınız.

Vestel’de Birlikten İndirim Doğuyor!

Kampanya 2-16 Nisan 2024 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınan seçili ürünlerde geçerlidir. Son montaj tarihi
31 Aralık 2024’tür. Kampanya stoklarla sınırlı olup, seçili TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre fırın kategorilerindeki 2 farklı ürün kategorisinden 2’li ürün alımında, kampanya dahili kod listesinde belirtilen kodlara istinaden Nisan ayı toplam tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden 4.000 TL indirim uygulanacaktır. Tekli ürün alımlarında indirim uygulanmamaktadır. Fiyatlar Vestel Ticaret A.Ş. tarafından tavsiye edilen fiyatlar olup, sadece bilgi amaçlıdır ve bir fiyat teklifi niteliği arz etmez. Fiyatlar Vestel Yetkili Satıcıları tarafından müstakil olarak belirlendiğinden, yetkili satıcıların satış ve fiyat belirleme politikalarına göre farklılık gösterebilir. Kampanya diğer paket kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. Paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaÇİNİ iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Cayma hakkının kullanılması halinde tüketici ilgili kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya dahil ürünleri görmek için tıklayınız.

Seçili 2’li ankastre set alışverişinize özel 2.500 TL indirim fırsatı Vestel’de!

Kampanya 2-16 Nisan 2024 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınan seçili ürünlerde geçerlidir. Son montaj tarihi 31 Aralık 2024’tür. Kampanya stoklarla sınırlı olup, ankastre fırın, ankastre ocak ve ankastre davlumbaz kategorilerindeki 2 farklı ürün kategorisinden ürün alındığında, kampanya dahili kod listesinde belirtilen kodlara istinaden Nisan ayı toplam tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden 2.500 TL indirim uygulanacaktır. Tekli ürün alımlarında indirim uygulanmamaktadır. Fiyatlar Vestel Ticaret A.Ş. tarafından tavsiye edilen fiyatlar olup, sadece bilgi amaçlıdır ve bir fiyat teklifi niteliği arz etmez. Fiyatlar Vestel Yetkili Satıcıları tarafından müstakil olarak belirlendiğinden, yetkili satıcıların satış ve fiyat belirleme politikalarına göre farklılık gösterebilir. Kampanya diğer paket kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadaki seçili Vestel 2’li Ankastre Setler 2.000 adet stokla sınırlıdır.  Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. Paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Görseller temsilidir. Cayma hakkının kullanılması halinde tüketici ilgili kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya dahil ürünleri görmek için tıklayınız!

Vestel’den Elektrikli Şarj İstasyonu Fırsatları! EVC04 22kW Kablolu veya Soketli Alımında Seçili Beyaz Eşya& LCD TV& Süpürge & Küçük Ev Aletleri veya Hava Temizleyici ürünlerinde 5.500 TL indirim!

Kampanyaya dahil ürünleri görmek için tıklayınız!

Kampanya 1-2 Nisan 2024 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınan seçili ürünlerde geçerlidir. Son montaj tarihi 31 Aralık 2024’tür. Kampanya stoklarla sınırlıdır. 20292352 kodlu kablolu veya 20292362 kodlu Soketli EVC04 şarj istasyonu alımında, kampanya dahili kod listesinde belirtilen kodlara istinaden seçili TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, küçük ev aletleri veya hava temizleyici ürünlerinin birinde Mart ayı toplam tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden 5.500 TL indirim uygulanacaktır. Tekli ürün alımlarında indirim uygulanmamaktadır. Kampanya diğer paket kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. Paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Cayma hakkının kullanılması halinde tüketici ilgili kampanyadan faydalanamaz.

Vestel.com.tr’nin size sunduğu diğer hizmetleri görmek için tıklayınız!

Vestelle Geleceğe Güvence

Kampanya 2-16 Nisan 2024 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcıları, Vestel mağazaları ya da vestel.com.tr’den alınan seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, seçili buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, derin dondurucu ve tüm kurutma makinesi ürünlerinde geçerlidir. 10 yıl garanti; seçili buzdolapları, seçili klimalar ve seçili derin dondurucularda 3+7 yıl kompresör garantisidir; inverter motor bulunan çamaşır makineleri, inverter motor bulunan bulaşık makineleri ve tüm kurutma makinelerinde ise 10 yıl motor garantisini kapsamaktadır. 10 yıl garanti, belirtilen seçili ürünlere ilişkin olası tüm arızaları kapsamamaktadır. Yalnızca dahili kod listesinde belirtilen ürünlerin kompresör ve motor parçalarına ilişkindir. Ürünlerde kompresör ve motor haricinde meydana gelecek olası arızalarda beyaz eşyalarda geçerli 3 yıl garanti süresi geçerli olacaktır. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptaletme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

Kampanyaya dahil kompresör ve motor garantili ürünleri görmek için tıklayınız.

Zip ile 15 Aya Varan Taksit! Üstelik 4 Ay Erteleme Fırsatı!

Kampanya, 1-30 Nisan tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında Zip Finansman A.Ş. tüketici kredisi kullandırılarak yapılan 110.000 TL’ye kadar olan alışverişlerde geçerlidir.
3 ay, 6 ay, 9 ay, 10 ay, 12 ay, 15 ay için faiz oranı aylık %4,59’dur.

4 ay taksit erteleme, 3 ay, 6 ay, 9 ay, 10 ay ve 12 ay taksit için geçerlidir. Örnek, Nisan ayında taksit ertelemeli kredi kullanıp alışveriş yapan bir tüketici, alışverişinin ilk taksitini Eylül 2024’te ödemeye başlar.

Zip Finansman A.Ş., faiz oranlarında değişiklik yapma, kredi talebini reddetme, ek belge isteme ve gerekli gördüğü durumlarda tanımlı müşteri limitini düşürme ya da iptal etme hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgiye 0850 202 0 947 Zip destek hattından ulaşabilirsiniz.

Vestel Ticaret A.Ş. ve Zip Finansman A.Ş. kampanya koşullarını iptal etme, vade belirleme ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
110.000 TL için örnek ödeme tablosu aşağıdaki gibidir:

Vade (Ay) Aylık Faiz (%) Taksit Tutarı (TL) Faiz + Vergi (TL) Toplam Geri Ödeme Tutarı (TL)
3 4.99 % 3.774,85 1.324,56 11.324,56
6 4.99 % 2.064,85 2.389,08 12.389,08
9 4.99 % 1.501,54 3.513,86 13.513,86
10 4.99% 1.390,20 1.390,20 13.902,01
12 4.99 % 1.224,82 4.697,85 14.697,85
15 4.99% 1.062,64 5.939,60 15.939,60

Zip Finansman A.Ş., faiz oranlarında değişiklik yapma, kredi talebini reddetme, ek belge isteme ve gerekli gördüğü durumlarda tanımlı müşteri limitini düşürme ya da iptal etme hakkını saklı tutar.
Detaylı bilgiye 0850 202 0 947 Zip destek hattından ulaşabilirsiniz.

Vestel Retro Tost Makineleriyle Tarzını Yansıt!

Vestel Retro Tost Makinelerinin yepyeni renkleriyle hem tarz hem lezzetli olmak çok kolay!

 

Isıyı uzun süre muhafaza edebilen döküm plakalarıyla Vestel Retro T7000 Tost Makinesi, tırtıklı yüzeyinde tostun yanı sıra tavuk, balık, et gibi ızgara yapmanıza; düz yüzeyinde omlet, pankek, gözleme hazırlamanıza olanak sunar.

Ürünleri detaylı incelemek için tıklayınız!

Vestel Akıllı Fatura Teknolojisi!

Vestel WIFI klimalar, sahip oldukları Akıllı Fatura teknoloji sayesinde hem klimanızın hem de faturanızın kontrolünü size bırakıyor!
Akıllı Fatura teknolojisi ile, Evin Aklı uygulaması üzerinden klima kullanımınızı hem enerji tüketimi hem de TL olarak görüntüleyebilir, dilerseniz kendinize bir fatura limiti belirleyerek limite yaklaştığınızda bilgilendirilebilirsiniz.
İlgili ürünleri görmek için tıklayın.

43’’ ve üstü TV alımının yanında V Tab Z1 A 64GB 10.1” IPS Tablet 3299 TL

Kampanya 2-16 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 43’’ ve üstü inç TV ürünleri alımı yanında V Tab Z1 A 64GB 10.1” IPS Tablet kampanyalı perakende fiyatı 3299 TL olacaktır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için 2 ürünün aynı faturada yer alması ve birlikte alınması gereklidir. Tekli ürün alımlarında indirim uygulanmamaktadır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin hangi seçeneğin uygulanacağına özel olarak karar verme hakkı saklıdır. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir. Paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Cayma hakkının kullanılması halinde tüketici ilgili kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya dahil ürünleri incelemek için tıklayınız.