Hakkımızda

Göktaşlar İç Dış Tic. Tur. ve İnş. A.ş.

Göktaşlar A.Ş. 1966 Yılında Ankara’nın Samanpazarı ilçesinde ticari hayatına başlamış ve Vestel markası ile günümüze yenilenerek ulaşmıştır. Ankara’da 5 Konya’da 6 toplam 11 perakende zinciri mağazası ile hizmet vermektedir.

Yeniliğe daima açık olan; mekânlarınızın daha estetik bir yapıya kavuşması için çalışmakta olan firmamız zarafet ve estetiği mekânlarınızla buluşturmaya devam etmektedir.

Misyonumuz;

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, Ev Gereçleri sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz;

Perakende Mağazacılık sektöründe “Göktaşlar” isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu işler yaptırılmak istendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

Kalite Politikamız;

Kalitesi ile müşterilerimizi,

Verimliliği ve rekabet gücü ile firmamızı,

Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı, Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun, İhtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir.

saglogo